Bursa iPhone Arka Cam Değişimi

  • Anasayfa
  • Bursa iPhone Arka Cam Değişimi
  • Bursa iPhone Arka Cam Değişimi
Blog img

Bursa iPhone Arka Cam Değişimi

iPhone modellerinde arka cam kırıldığında apple yetkili servisleri arka cam değişimi yapmamakta ve cihaz değişim fiyatı vermektedir servisimizde arka cam değişimi yaptırarak %70 tasarruf sağlayabilirsiniz. Arka camı kırılmış bütün iPhone modellerinde arka cam değişimi yapılmaktadır. Arka cam değişimi yapılırken bilgileriniz silinmez.

Önemli! Fiyat araştırması yaparken çok sayıda teknik servis arka cam değişimi yapılamayacağını komple kasa değişimi yapılması gerektiğini veya arka cam değişimi sonrası kablosuz şarj özelliğinin bozulduğunu söyleyecektir. Böyle bir durum kesinlikle doğru değildir.

Sebebi arka cam değişimi için gerekli teknik ekipmanlarının ve yeterli tecrübeye sahip olmamalarıdır. Arka cam değişimi lazerle yapıldığında boya yakılarak arka cam sökülür ve cihazın içerisine boya tozları girmektedir iyi temizlenmediğinde face id yada kameraların içerisine toz girebilir lütfen tecrübesinden emin olmadığınız ve güvenmediğiniz servislerde bu işlemi yaptırmayın.

Arka camı kırılan iPhone telefonlar garanti dışı kalmaktadır müşterilerimizin geri dönüşleri ve yorumlarına dayanarak bizde arka cam değişimi yaptırdıktan sonra yetkili serviste işlem yaptırdıklarını ve bir sorun yaşamadıklarını bildirmişlerdir.

Profesyonel yapılan arka cam değişimi yan sanayi kasa değişiminden çok daha iyi sonuç verir. Yüzlerce arka cam değişimi yaparak edindiğimiz tecrübeyle sizleri arka cam değişimi için atölyemize bekliyoruz.