Bursa iPhone Kasa Değişim

  • Bursa iPhone Kasa Değişim
Blog img

Bursa iPhone Kasa Değişim

Kasa Değişimi: iPhone ve iPad cihazlarımızda yaşanan ağır hasarlardan sonra kasalarda yaşanan yamulma, kırılma vb.durumlar nedeniyle işçilik ile düzeltilemeyen kasaların muhakkak değiştirilmesi gerekmektedir. Öncelikle hasar sonrası anakartın kontrollerinin sağlanması; anakartın hasarsız olması durumunda da, kasa değişikliği yaparak cihazı kullanıma hazır hale getirebilmekteyiz.

iPhone kasa değişimlerinde kullanılacak kasanın orijinalliği çok önemlidir. Yan sanayii kasalar fiyat olarak oldukça uygundur fakat özellikle şebekesel sorunların da başlangıcı sayılır. Kasa aynı zamanda anten görevi gördüğü için yan sanayi kasalar sinyal seviyesini oldukça azaltmaktadır.

Kullandığımız kasaların tamamı orijinal olup kasalar genelde dolu olarak (yani anakart, kamera ve ekran hariç dolu olarak) temin edilmektedir. Kasa değişimlerinde kullanılmayan malzemeleri temin süremiz 2 gün olup müşterinin cihazının model ve rengine göre özel sipariş verilmektedir. Bu nedenle mutlaka gelmeden önce bilgi vererek parça temini için önceden sipariş vermek gerekmektedir.