Sıkça Sorulan Sorular

 • Sıkça Sorulan Sorular
Bursa iPhone Teknik Servis

Mağazamıza Gelen En Çok Sorulan Sorular

Müşterilerimizin getirdiği arızalı cihazları ücretsiz olarak Bursa iPhone teknik servis mağazamızda arızı tespiti yapmaktayız. Deta Tech olarak Müşterilerimizin bizlere en çok sorduğu soruları sizlere bilgi amaçlı yazıyoruz.

 • Telefonumu tamir etmek ne kadar sürer?

  Çoğu onarım bir saatten az sürer. iPad mini onarımları için süreç biraz daha karmaşıktır ve tamamlanması 1-2 saat sürebilir. İPhone ekran onarımlarımızın çoğu yarım saatten az sürer.

 • Cihazım onarılmazsa ödeme yapıyor muyum?

  Teşhis için ücret almıyoruz ve telefonunuzu tamir edemezsek sizden ücret alınmayacaktır.

 • Telefonum açılmasa bile tamir edebilir misiniz?

  Telefonunuz veya tabletiniz hala açılıyor ancak ekranda bir görüntü görmüyorsanız, LCD hasar görmüş veya arızalı olabilir. Ücretsiz bir teşhis muayenesi için cihazınızı getirin. Önce sizi bilgilendirmeden herhangi bir onarım yapmayız.

 • Telefonumu güncelledim. Şimdi yavaş çalışıyor

  Telefonun donanımı, işletim sisteminin yeni özelliklerini destekleyecek donanıma sahip olmadığı için, yeni bir yazılım güncellemesi yüklendiğinde eski cihazların yavaşladığı biliniyor. Uzman arkadaşlarımız donanım güncellemesi yapmaktadır.

 • Telefonum Şarj olmuyor. Ne yapabilirim?

  Telefonunuz tamamen şarj olmuyorsa bağlantı noktasının gevşek vey a kirli olup olmadığını kontrol edin. Gevşek veya kirliyse, büyük olasılıkla bir şarj bağlantı noktasının değiştirilmesine ihtiyacınız olacaktır . Bir aux kablosu sıkıca takılabilirse, büyük olasılıkla bir pil sorunu yaşıyorsunuzdur.

 • Fsm iPhone Servis verilerimi yedekleyebilirmi?

  Evet! Cihazınızda depolanan verileri yedeklemek istiyorsanız doğru yere geldiniz! Teknisyen arkadaşlarımız, hiçbir verinizi kaybetmemenizi sağlamak için veri yedekleme, veri kurtarma ve veri aktarımı hizmetleri sağlar.

 • Sıvı hasarı olan cihazım çalışır mı?

  Tipik olarak , hiçbir şeyin çalışması garanti edilmemesine ve hiçbir garanti dahil edilmemesine rağmen, %75’lik bir su hasarı onarım başarı oranına sahibiz .

 • Telefonum Suya Düştü ne Yapmalıyım?

  Cihazınızı sıvıdan çıkardıktan sonra, herhangi bir tuşa basmamaya dikkat ederek telefonun dışını kurulayın. Mümkünse, kısa devre olasılığını azaltmak için pili çıkarın. Sıvı hasarlı ürününüzü bize getirin, size detaylı bilgi verelim!